خرید بک لینک
لوح تقدیر | تقدیرنامه
جعبه جیر لوح
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید سکه ساکر استارز
دانلود رمان
رزرو آنلاین هتل خارجی
بازی
عینک افتابی اصل
لوله استیل
پنل پیامک

پنل پیامک

پنل پیامک

تبلیغات و چاپ

تبلیغات، مجموعه فعالیت و اقداماتی است که منجر به آگاهی، اقناع و ترغیب جامعه هدف با اهداف معین می شــود. فرگشت عنوانی است که دانشمندان برای بیان چرخه تکامل حیات موجودات زنده بویژه انسان به کار می برند. منظور از فرگشــت آگهی رایگان در این نوشتار، بررسی چرخه رشد تکاملی  تبلیغات در ایران، طی سده اخیر  چاپ تا زمان حال حاضر می باشد. اعصار ارتباطات طبق تعریف مارشــال مک لوهان به طور کلی به ســه دوره عصر شفاهی (جارچی ها(، عصر کهکشــان گوتنبرگ (چــاپ)  و عصر مارکونی )الکترونیک) تقسیم بندی شده است. اگر دوره کنونی را که خود منشعب چاپ از دنیای الکترونیک است، عصر جدید بنامیم، فرگشت تبلیغات سه دوره کامال متمایز قابــل رویت را طی کرده و اکنــون وارد دوره چهارم شــده است. برای آگاهی از شرح این دوران به شماره 84  ماهنامه تبلیغات بازرگانی، مقاله پوست اندازی تبلیغات ایران چاپ مراجعه شود. تبلیغات ایران اکنون وارد مرحله نوین رشد تکاملی خود شــده اســت. تبلیغات در این مرحله از چرخه عمر خود، ســیر کاملا متمایز و دگرگونه دارد. تمایز و دگرگونی این دوره تبلیغات با همه گذشــته خود تفاوت آشکار دارد. جهش آشکار از رسانه های سنتی به رسانه های نوین، تغییرات در تبلیغات را به گونه ای رقم زده اســت که یک دگردیســی تمام را می توان در چرخه حیات آن مشــاهده کرد. تحولات رخ داده توانسته عرصه میدانی تبلیغات را از شکل هرمی به شــکل چاپ تخت تبدیل کند. به عبارتی، شکل هژمونی قدرت مجریان تبلیغات از یکدستی و یکپارچگی به موزاییکی و چند تکه، شیفت شده است. بنابراین، سه تفاوت عمده و اصلی میتوان میان تبلیغات سنتی و مدرن مشاهده کرد.

 برچسب ها : تبلیغات,چاپ,آگهی,رسانه,

+ نوشته شده در يکشنبه 23 ارديبهشت 1397 توسط پنل پیامک |

ویلا و آگهی رایگان

تبليغات پنهان، نامحسوس يا بهنوعي درون فيلمي نوعي ازفرايندهاي تبليغاتي هستند ویلا كه درآن آگهی مربوط به برندهادرمتن مجلات گنجانيده مي شوند. در اين شيوه، سعي رسانه هاي مختلف نظير تلويزيون، سينما، بازي هاي رايانه اي، روزنامه ها و به منظور افزايش مطلوبيت يك كالا  آگهی رایگان يا برند استفاده شود. در اين شيوه، سعي ویلا مي شود از محرکهای تبلیغاتی مخفی غیرقابل شناسایی به منظور افزايش مطلوبيت يك كالا يا برند استفاده شود. چنانچه موارد لازم طراحی این نوع آگهی اعمال می شود و رضایت مخاطب را در بر داشته باشد، برند معرفی شده تاثیر مثبتی بر ذهن مخاطب خواهد گذاشت و با موفقیت آن فیلم از اثر بخشی آگهی رایگان آن نیز بیشتر خواهد شد. می توان عدم وجود انگیزش ویلا کافی در مخاطبین برای پیگیری تبلیغات مستقیم را دلیل تغییر رویکرد طراحان تبلیغاتی شرکتهای بزرگ عنوان نمود کلامی در فیلمها نداشته و بیشتر نمود بصری داشته باشند. با وجود کارکرد مثبت تبلیغات پنهان، این نوع از تبلیغات زمانی دارای اثر ویلا بخشی کافی خواهد که در آن از رسانه مناسب و طراحی جذاب و به جا بهره گرفته شود.برچسب ها : آگهی رایگان,ویلا,کالا,آگهی,

+ نوشته شده در يکشنبه 23 ارديبهشت 1397 توسط پنل پیامک |

تور و هتل

تورلیدر کسی است که سرپرستی و مدیریت اجرایی برنامه سفر بر عهده است. او تصمیم آخر را می گیرد و کسانی مثل راننده اتوبوس و لیدرهای محلی زیر نظر او کار می کنند. قدرت مدیریت، اطلاعات و تجربه تور لیدر به او این توانایی را می دهد تا همه اعضای گروه او را تایید کنند.تور لیدر مرتب به سفر تور می رود و در این راه تجربه ها و مهارت های تازه ای پیدا می کند. بازدید از جاذبه های فرهنگی و طبیعی شهرهای مختلف او را با زیبایی ها و آثار دنیا آشنا می کند. او نه تنها برای سفرهای مختلف از آژانس های مسافرتی حقوق می گیرد بلکه کلیه هزینه های مسافرت مثل هزینه رفت و آمد، هتل و غذای او هم از طرف آژانس پرداخت می شود.او باید هماهنگی های لازم را با وسیله نقلیه، هتل، رستوران و انجام دهد و همه کارهای سفر مثل زمانبندی، انتخاب مسیر و را مدیریت و برنامه ریزی کند.بعضی از موسسه های گردشگری زیر نظر سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کلاس های تور لیدری برگزار می کنند تا علاقمندان به این شغل بتوانند مهارت ها و تخصص های لازم را پیدا کنند. اگر در آزمون هایی که در این موسسه ها گرفته می شود هتل و همچنین در آزمون جامع سازمان میراث فرهنگی و مصاحبه شفاهی زیبان قبول شوید در این صورت به شما کارت تور لیدری داده می شود. مدت این کلاس ها ۶ ماه است و دو دسته فرهنگی و طبیعت گردی دارد که به هر مورد علاقه داشته باشید می توانید در آن دوره شرکت کنید.

 برچسب ها : تور,هتل,تورلیدر,لیدر,

+ نوشته شده در يکشنبه 23 ارديبهشت 1397 توسط پنل پیامک |

طراحی خودرو

همه چیز برای طراح خودرو با یک ایده شروع می‌شود اما این ایده امکان دارد تا وقتی که طرح به مرحله نهایی خود برسد، تغییرات بسیاری کند. یکی از مسائل مهم تاثیرگذار در طراحی خودرو بخش خودرو بازاریابی آن است که بدانیم هدف این طرح برای تولید در چه منطقه یا در چه برهه‌ای از زمان است که بدانیم بازار هدف چه طراحی را بیشتر قبول می‌کند. نقطه اوج هر طراح این است که بتواند با وجود محدودیت‌هایی که توسط دپارتمان‌های بازاریابی و مهندسی تعیین شده است و با رعایت کلیه قوانین و استانداردهای مورد نظر از قبیل ایمنی، راحتی و غیره اتومبیلی قطعات خودرو زیبا، شکیل و در عین حال جدید ارائه دهد که محدودیت قیمت تعیین‌شده را نیز رعایت کند و سلیقه عمومی را راضی کند و ضمناً از فروش خوبی نیز برخوردار باشد.در طراحی خودرو این نکته را هم باید در نظر گرفت که عرضه مدل جدیدی از خودرو به بازار، از تصمیم‌گیری تا عرضه به بازار حدوداً ۵ سال به طول می‌انجامد. به دلیل همین محدودیت‌هاست که خودرو دست طراحان همیشه برای قطعات خودرو ارائه طرح‌های خارق‌العاده و شگفت‌انگیز، یا به بیان درست‌تر خلق همان طرح‌های آزادانه‌ای که خودشان می‌خواهند، بسته است.برچسب ها : خودرو,ماشین,قطعات خودرو,

+ نوشته شده در يکشنبه 23 ارديبهشت 1397 توسط پنل پیامک |

خانه هوشمند

بعد از انقلاب صنعتی که فناوری های نوین به صنایع وارد شدند، این روند به طور مداوم ادامه پیدا کرد. به طور یکه تمامی اجزای زندگی امروزی انسان ها وابسته به فناوری های  نوین و برتر است. ورود فناوری های جدید تنها صنایع تولیدی را تحت تاثیر قرار ندادند، بلکه این فناوری های نوین و جدید، صنعت ساختمان را نیز تحت تاثیر خود قرار داده است. به طور یکه امروزه در بیشتر ساختمانهای ساخته شده گوش های از این فناوریها را استفاده کرد ه اند (مانند سیستم های اعلان حریق، سیستم های دزدگیر و..)این فناوری ها علاوه بر آسایش وا منیت و راحتی که برای خانه هوشمند ساکنین آن فراهم می کند،از مصرف ناخواسته انرژی در ساختمان جلوگیری می نماید. این فناوری ها را امروزه به نام ساختمان هوشمند می شناسند. ساختمان هوشمند، ساختمانی است که به ساکنین آن راحتی، امنیت، آسایش را هدیه می دهد و از اتلاف انرژی جلوگیری می کند. سیستم هوشمند ساختمان تنها سیستم های الکتریکی ساختمان را تحت کنترل خود قرارنمی دهد،بلکه سیستم های مکانیکی ساختمانن ظیر موتورخانه و سیستم های گرمایشی را نیز کنترل می کنند. در این مقاله سعی شده املاک است علاوه بر شناساندن ساختمان هوشمند، مزایای استفاده از ساختمان هوشمند، نحوه عملکرد، سیستم های تحت کنترل و توجیه اقتصادی استفاده از این فناوری در ساختمان را مورد بررسی قرار دهیم.

 برچسب ها : خانه هوشمند,خانه,هوشمند,املاک,

+ نوشته شده در يکشنبه 23 ارديبهشت 1397 توسط پنل پیامک |

فعالان بارازیابی پیامکی

 

فعالان بازاریابی با موبایل می‌توانند پیش از شروع کار خود، مخاطبان پیش‌فرض‌شان را تعیین کنند: مردان جوان، مادرها یا گروه‌های مختلف کمپین پیامکی دیگر. آنها همچنین کمپین پیامکی می‌توانند بازارهای هدف خود را بر اساس نشان تجاری (برند) خود ساخته کمپین پیامکی و چند ویژگی را به‌طور همزمان در مشتریان متن پیامک خود بخواهند؛ به عنوان مثال، دانشجویی که به بسکتبال علاقه دارد. در این حالت، به لطف فناوری‌های جدید می‌توان تمام موارد لازم برای مشتریان هدف خود را تعیین کرده و تبلیغات کمپین پیامکی را صرفا برای آنها  متن پیامک متناسب‌سازی کرد. برخی از مواردی که معمولا در این شرایط استفاده می‌شوند عبارت است از کمپین پیامکی سن، جنسیت، درآمد خانوار، تحصیلات، وب‌سایت‌های بازدید شده فرد، تبلیغات کلیک شده، محصولات متن پیامک خریداری کمپین پیامکی شده، نوع خودرو و مدل آن. البته علاوه‌بر این موارد، می‌توان ویژگی‌های مورد نیاز دیگری را هم برای مشتریان تعریف کرد. با کنار هم گذاشتن این ویژگی‌ها و علایق مشتریان می‌توان مشتریان بالقوه بازارهای کالا و خدمات مختلفی مانند خودرو،  متن پیامک سفر، خرید، باغبانی، فناوری و سرگرمی را شناسایی متن پیامک کرده و تبلیغات مناسب کمپین پیامکی برای جذب آنها را برنامه‌ریزی کرد. استفاده از داده‌هایی که به‌طور مستقیم از مشتریان خود جمع‌آوری کرده‌ایم، به همراه استفاده از داده‌های شرکت‌های دارای آنها (مانند گوگل) باعث متن پیامک می‌شود تا حد زیادی به مشتریان خود نزدیک کمپین پیامکی شده و به‌طور همزمان علاوه‌بر تعداد زیاد آنها به‌طور دقیق، آنهایی را هم هدف قرار دهیم که دقیقا منطبق بر ویژگی کمپین پیامکی ‌های متن پیامک تعریف‌شده ما هستند.

 برچسب ها : کمپین پیامکی,متن پیامک,پیامک,

+ نوشته شده در سه شنبه 28 شهريور 1396 توسط پنل پیامک |

هدفگزاری پیامکی

 

هدف‌گذاری مشتریان همواره  زمان ارسال پیامک یکی از ابتدایی‌ترین گام‌های بازاریابی است. آیا برای تبلیغ کالا یا خدمت خود باید بیش از همه به سراغ کودکان زمان ارسال پیامک بروید؟ آیا زنان کارمند بازاریابی پیامکی بیشترین مشتریان شما خواهند بود یا دانشجویان زمان ارسال پیامک رشته‌ای خاص؟ با پاسخ گفتن به سوالات زمان ارسال پیامک مشابه این و هدف‌گذاری دقیق مشتریان است که می‌توان منابع محدود بازاریابی را صرف جذب مشتریان بیشتری بازاریابی پیامکی کرد و گام قدرتمندی به سمت درآمدزایی هنگفت برداشت. اما بازاریابی با موبایل، هدف‌گذاری مشتریان را بازاریابی پیامکی کارآتر می‌کند. با این ابزار و با استفاده از فناوری‌های  زمان ارسال پیامک نوظهور می‌توان مشخص کرد که پیام ما دقیقا برای کدام دسته از مخاطبان و در چه موقعیت زمانی و مکانی برای آنها ارسال شود. با این حال، برای بازاریابی پیامکی هدف‌گذاری بهتر با استفاده از این ابزار هم باید مواردی را زمان ارسال پیامک  مدنظر قرار داد. تبلیغات با موبایل به روش‌های مختلفی مانند استفاده از بنرهای استاندارد، بنرهای زمان ارسال پیامک روزنه‌ساز (که مثلا در خلال  بازاریابی پیامکی بازاریابی پیامکی یک بازی موبایل و پس از یک مرحله خود را نشان داده و باید زمان ارسال پیامک برای ادامه بازی آن را بست)، تبلیغات در رسانه‌های اجتماعی، اسپانسری اپلیکیشن‌های کاربردی، تبلیغات ویدئویی و تقسیم‌بندی می‌شوند. برای آنکه پیام‌های تبلیغاتی ما با بیشترین کارآیی به مخاطبانمان انتقال یابند، باید بر استفاده دقیق از این  بازاریابی پیامکی روش‌ها تمرکز کرد.

 برچسب ها : زمان ارسال پیامک,زمان مناسب,اس ام اس,بازاریابی پیامکی,پیامک,

+ نوشته شده در سه شنبه 28 شهريور 1396 توسط پنل پیامک |

کوپن های اس ام اس

 

به‌عنوان مثال، هنوز هم افراد برای خرید خواربار خود یک مسیر مشخص را طی می‌کنند: یک فهرست خرید آماده می‌کنند، به دنبال کوپن‌های پنل پیامک تخفیف پنل پیامک می‌گردند و سپس خرید خود را انجام می‌دهند. آنها تنها انتظار دارند که بتوانند تمام این کارها را پنل پیامک به صورت آفلاین، آنلاین و با استفاده پنل اس ام اس از موبایل خود انجام دهند. این وضعیت، برخی از کارآفرینان و فعالان کنونی بازار را به فکر انداخته تا خدمات  پنل اس ام اس مورد نیاز مشتریان خود را فراهم کرده و آنها را قادر سازند نسخه‌ای دیجیتال پنل پیامک از فروشگاه آنها را به همراه داشته باشند. مثال دیگری که می‌توان در این زمینه مطرح کرد، سفر کردن است. معمولا افراد پیش از حرکت کارهای مختلفی انجام می‌دهند: تعیین مسیر حرکت خود روی نقشه و انجام دادن پیش‌بینی‌های لازم، آماده پنل اس ام اس کردن فهرست موسیقی‌های مورد علاقه خود و مناسب برای سفر و همچنین پیدا کردن یک  پنل پیامک اقامتگاه برای اسکان شبانه. امروزه می‌توان تمام این کارها را به وسیله یک گوشی هوشمند انجام داد. اما در هر صورت، نکته آنجا است که با وجود امکان انجام آسان‌تر و لحظه‌ای این فعالیت‌ها، ماهیت آنها تفاوتی نکرده و همان کارهای پنل اس ام اس همیشگی باید انجام شوند. مشتریان همچنان همان رفتارها و عادت‌های خود را دارند و تنها آزادی بیشتری برای تغییر برنامه‌ها و سهولت استفاده از ابزارها دارند؛ به‌ویژه آنکه جی‌پی‌اس به گوشی‌های هوشمند اجازه می‌دهد موقعیت پنل پیامک کاربران پنل اس ام اس را شناسایی کرده و پیشنهادهای متناسبی به آنها ارائه دهد. بررسی‌ها نشان می‌دهد  پنل اس ام اس بسیاری از مالکان گوشی‌های هوشمند تبلت هم دارند، اما تفاوت در آن است که معمولا تبلت در خانه یا اداره بوده و همواره همراه افراد پنل پیامک نیست. بنابراین اگر می‌خواهید خدمتی به آنها ارائه دهید که به صورت پنل اس ام اس لحظه‌ای و آنی مورد نیاز است، باید بر پنل پیامک موبایل افراد، اندازه آن و قابلیت‌های ساده و سریع دسترسی تمرکز کنید.

 برچسب ها : پنل پیامک,پیامک,پنل اس ام اس,اس ام اس,

+ نوشته شده در سه شنبه 28 شهريور 1396 توسط پنل پیامک |

بهبود پنل پیامک

 

این بهبودها در پنل پیامک ابعاد مختلف موبایل‌ها پنل پیامک همچنان در حال رخ دادن پنل اس ام اس است و فرصت‌های بسیاری برای تولیدکنندگان و بازاریان موبایل  پنل پیامک فراهم کرده است. مردم از هر قابلیت بیشتری که کنترل و نفوذ آنها را در محیط افزایش دهد، استقبال می‌کنند. اما سایر بازاریاب‌ها و پنل اس ام اس کارشناسان بازاریابی هم فرصت‌های بسیاری برای استفاده از این وضعیت دارند. راه‌حل  پنل پیامک موفقیت آنها در پنل اس ام اس درک رفتارهای کاربران موبایل است.امروزه افراد انتظار دارند که اطلاعات یا خدمات مورد نیاز آنها  پنل پیامک پنل اس ام اس در همان لحظه و در دستگاه الکترونیک مناسب همراه آنها قابل دستیابی باشد. اما با مطالعه رفتار کاربران پنل اس ام اس موبایل پنل پیامک مشخص می‌شود که پنل اس ام اس در بسیاری از موارد و به‌ویژه در موارد پایه‌ای، تغییر خاصی اتفاق نیفتاده پنل اس ام اس است (فارغ از نیاز به دسترسی آنی به خواسته‌ها.

 برچسب ها : پنل پیامک,پیامک,پنل اس ام اس,اس ام اس,

+ نوشته شده در سه شنبه 28 شهريور 1396 توسط پنل پیامک |

کار های با استفاده از پیامک می شود انجام داد

 

ما در یک دهه پنل پیامک گذشته عادت کرده‌ایم بسیاری از کارهای خود پنل اس ام اس را با استفاده از موبایل‌هایمان انجام دهیم؛ از گرفتن تماس و استفاده پنل پیامک از زنگ هشدار و بازی کردن گرفته پنل اس ام اس تا حتی تماشای فیلم. تحول بعدی که پنل پیامک هم‌اکنون هم شروع شده، ما را قادر خواهد  پنل پیامک ساخت با تمام پنل اس ام اس جهان تعامل کنیم. برخی از گوشی‌های کنونی مانند گلکسی اس4 سامسونگ می‌تواند فشار، دما  پنل پیامک و رطوبت محیط را هم بسنجد. در گلکسی اس5 حتی یک حسگر ضربان قلب هم تعبیه شد. اما احتمالا قابلیت‌های پنل پیامک گوشی‌های هوشمند در انتهای راه خود است و پس از این بیشترین تغییرات در شکل تعامل پنل اس ام اس ما با اطرافیان و جهان پنل پیامک و همچنین کنترل سایر ابزارهای پیرامون خواهد بود؛ به این معنا که به‌زودی  پنل اس ام اس خواهیم توانست پنل اس ام اس با گوشی خود تلویزیون پنل پیامک را کنترل کنیم، درب خانه را باز کرده یا سیستم امنیتی پنل اس ام اس محل کار خود را غیرفعال کنیم.

 برچسب ها : پنل پیامک,پیامک,پنل اس ام اس,اس ام اس,

+ نوشته شده در سه شنبه 28 شهريور 1396 توسط پنل پیامک |

صفحه قبل 1 2 صفحه بعد